Skip to main content

Dieta śródziemnomorska o niższej zawartości FODMAP

Dieta śródziemnomorska jest najlepiej przebadanym przeciwzapalnym modelem żywieniowym przynoszącym korzyści dla zdrowia, w tym zdrowia układu pokarmowego. E- book został stworzony na potrzeby osób, które doświadczają objawów po spożyciu produktów z grupy FODMAP i potrzebują ich ograniczenia w codziennej diecie.

Ograniczenie FODMAP

Jadłospis znajdujący się w e-booku nie zawiera składników powodujących największe objawy jelitowe, a pozostałe spośród FODMAP są strategicznie rozmieszczone w posiłkach.

Nie jest to typowa dieta low-FODMAP – nadaje się do długiego stosowania i jest odżywcza dla mikrobioty jelitowej, przy jednoczesnej redukcji ryzyka objawów.

Przeciwzapalny charakter

Niskoprzetworzona i różnorodna dieta przyniesie korzyści dla gospodarki hormonalnej, glukozowo-insulinowej, lipidowej oraz układu odpornościowego, sercowo-naczyniowego i pokarmowego. Dzięki wysokiej zawartości prozdrowotnych składników zadbasz o swój organizm całościowo!

Proste i szybkie posiłki

7-dniowy jadłospis zawiera proste do przyrządzenia i smaczne posiłki – nie musisz być szefem kuchni, aby z niego korzystać! Każdy z 21 przepisów posiada dokładną instrukcję oraz zdjęcie.

Szczegółowe zalecenia

E-book zawiera dodatkowe rozdziały z przydatną wiedzą oraz praktycznymi wskazówkami. Znajdziesz tu szczegółowe zalecenia dla diety śródziemnomorskiej, tabelę produktów oraz poznasz najbardziej problematyczne dla jelit składniki i odpowiedzi na nurtujące pytania.

Białko  20%  Węglowodany  43%   Tłuszcze  37% 

Jadłospis zawiera  3 posiłki dziennie  (śniadanie, obiad, kolację), a w całej diecie znajdziesz  tylko 1 obiad i 1 kolację z mięsem  (nie licząc ryb).

Wybierz

kaloryczność swojej diety

Następnie przekierujemy Cię do strony, gdzie możesz sfinalizować swój zakup, by pobrać gotową, wybraną przez Ciebie dietę.

Jedynie 119 zł

Dieta śródziemnomorska

1600 kcal

 o niższej zawartości FODMAP

119 zł

Dieta śródziemnomorska

1800 kcal

 o niższej zawartości FODMAP

119 zł

Dieta śródziemnomorska

2000 kcal

 o niższej zawartości FODMAP

119 zł

Dieta śródziemnomorska

2500 kcal

 o niższej zawartości FODMAP

119 zł

NEWSLETTER

Zapisz się na mój newsletter 💌
    Napisałam e-book "Nigdy bezpośrednio - zapomniana droga do zdrowia metabolicznego".

    Ponad 100 stron prosto przedstawionej wiedzy, opartej o najnowsze doniesienia naukowe z zakresu zdrowia metabolicznego, pracy gospodarki glukozowo-insulinowej i ich połączenia z mikrobiotą układu pokarmowego. Z tego e-booka dowiesz się, co zrobić aby naprawić swój metabolizm, zrzucić nadprogramowe kilogramy i przede wszystkim – utrzymać ten efekt nie będąc przewlekle na diecie!

    Dowiedz się więcej