Skip to main content
#WEBINAR

Zapisz się na bezpłatny webinar i poznaj skuteczne strategie w zespole jelita drażliwego, SIBO i IMO!

kiedy?  piątek, 27 października  19:00 

Otrzymasz również dostęp do nagrania, dzięki czemu możesz nadrobić szkolenie w komfortowym dla siebie terminie.

Dzięki połączeniu sił gastrologa i dietetyka przedstawimy Ci wszystkie skuteczne metody terapeutyczne nie tylko w teorii, ale również jako praktycy.

Podczas webinaru wyjaśnimy Ci

Co to jest zespół jelita drażliwego, SIBO i IMO

co to jest zespół jelita drażliwego, SIBO i IMO

Jak możesz je od siebie odróżnić

Jakie zmiany w stylu życia pomogą Ci w walce z objawami

Na czym polega dietoterapia w IBS, SIBO, IMO i co zwiększa jej skuteczność

Po co stosuje się leki w IBS, SIBO, IMO i czy zawsze są konieczne

Jakie są pozostałe, niedoceniane narzędzia terapeutyczne w IBS, SIBO, IMO

Jaki jest najczęściej popełniany błąd, przekreślający sukces leczenia

Pod czujnym okiem gastrologa i dietetyka nie umknie Ci żadna istotna informacja!

Pokażemy Ci, że nie jesteś skazany/skazana na życie z ciągłymi objawami jelitowymi. Poznasz skuteczne metody leczenia i radzenia sobie z dolegliwościami.

Ten webinar jest dla Ciebie jeśli

Zdiagnozowano u Ciebie IBS i/lub SIBO, IMO

Podejrzewasz u siebie te zaburzenia

Doświadczasz uporczywego bólu brzucha i/lub biegunek, zaparć, wzdęć

Masz objawy jelitowe i nie wiesz skąd wynikają

Pracujesz z osobami cierpiącymi na IBS, SIBO, IMO

Zapisz się i zdobądź wiedzę, która pozwoli Ci przerwać błędne koło swoich objawów!

Webinar odbędzie się 27.10.2023  o godzinie  19:00 

Dodatkowo

Otrzymasz  dostęp do nagrania,  dzięki czemu możesz nadrobić szkolenie w komfortowym dla siebie terminie.
Biorąc udział na żywo  możesz zadawać pytania  podczas sesji Q&A.

Dlaczego akurat my chcemy podzielić się z Tobą wiedzą i doświadczeniem? Poznaj nas bliżej!

Dietetyk kliniczny, Mgr

Joanna Rojkowicz

Dietetyczka kliniczna specjalizująca się w problemach układu pokarmowego. Od kilku lat prowadzę działalność skupioną na pacjentach z zespołem jelita drażliwego, SIBO oraz innymi chorobami jelit. Na co dzień pomagam osobom z problemami ze strony układu pokarmowego na konsultacjach oraz za pomocą indywidualnej dietoterapii.

Ukończyłam studia licencjackie i magisterskie na wydziale medycznym Uniwersytetu Rzeszowskiego. Zdobytą wiedzę ciągle aktualizuję i pogłębiam na licznych konferencjach naukowych i szkoleniach. Dzięki stale prowadzonym konsultacjom z pacjentami, doskonale znam problemy z jakimi borykają się osoby cierpiące na zespół jelita drażliwego i SIBO „od kulis”. Wiem, jakie są najczęstsze pytania, obawy i wątpliwości.

Jestem autorką kursów i webinarów z zakresu różnych zaburzeń ze strony przewodu pokarmowego. Dzięki dotychczas zdobytej wiedzy i doświadczeniu pomagam zarówno pacjentom, jak i specjalistom. Piszę również e-booki, z których z sukcesem w postaci redukcji objawów korzysta wiele osób.

Prowadzę profile na Instagram oraz Facebook, gdzie dzielę się praktyczną wiedzą z zakresu zdrowia i chorób przewodu pokarmowego i mikrobioty jelitowej.

Moją misją edukacyjną jest zwiększanie świadomości o profilaktyce i skutecznej terapii chorób układu pokarmowego. Kładę nacisk na przekazywanie wiedzy w prosty i zrozumiały sposób. Walczę z dezinformacją i mitami w zakresie dietoterapii, suplementacji i probiotykoterapii w różnych zaburzeniach żołądkowo-jelitowych.

Pasja do poznawania fizjologii i anatomii organizmu oraz szeroko pojętej medycyny na dobre zrodziła się u mnie podczas zdobywania wykształcenia w szkole średniej na profilu weterynaryjnym. Dzięki zajęciom praktycznym oraz stażom na lecznicy mogłam poznawać funkcjonowanie i budowę poszczególnych układów „od środka”, co zaowocowało chęcią pogłębiania tej wiedzy „u ludzi”. Dietetyka ze specjalnością kliniczną jest właśnie tą dziedziną, w której odnajduję się najlepiej i jest nie tylko moim zawodem, ale również pasją niosącą nieopisaną satysfakcję.

Gastroenterolog, Dr n. med.

Karolina Radwan

Specjalista w dziedzinie gastroenterologii i chorób wewnętrznych z 20-letnim doświadczeniem w opiece nad osobami z chorobami przewodu pokarmowego.

Wykształcenie i specjalizacje zdobyłam w wiodących Ośrodkach Uniwersyteckich w Polsce i za granicą, w tym w Klinice Gastroenterologii z Pododdziałem Leczenia Zapalnych Chorób Jelit MSW w Warszawie, Klinice Gastroenterologii w Lublinie i  prestiżowych Klinikach we Francji (Paryż, Lyon, Nantes).

Wiedzę i doświadczenie zdobyte w kraju i za granicą staram się przekuwać w rzetelną pracę z moimi Pacjentami w gabinecie lekarskim. Największą satysfakcję czuję, gdy w oparciu o zdobycze medycyny i w atmosferze pełnego zaufania uzyskuje się spektakularną poprawę w trudnych do leczenia chorobach przewlekłych.

Czynnie merytorycznie wspieram Organizację Pacjentów, w tym Stowarzyszenie Chorych na Nieswoiste Zapaleniami Jelit J-elita (wykłady, warsztaty).

Moją misją jest również propagowanie wiedzy o zdrowiu, profilaktyce i chorobach przewodu pokarmowego w mediach. Znajdziesz mnie na Facebooku i Instagramie. Występuję również jako ekspert w programach telewizyjnych i radiowych.

Jestem autorką Poradnika „Odzyskaj kontrolę nad jelitami, czyli jak poradzić sobie z zespołem jelita drażliwego” wydanego przez Wydawnictwo Muza.

Aktywnie angażuję się w działalność naukową, ale również przekazuję moją wiedzę młodym lekarzom i pielęgniarkom. 

Jestem autorem wielu prac naukowych z dziedziny gastroenterologii i immunologii przewodu pokarmowego.

Prywatnie jestem mamą 15-letniego Filipa. 

Kocham górskie wycieczki, jazdę konną, podróżowanie, kuchnię, książki i pogodne życie.

Nie zwlekaj – zapisz się już teraz!